fbpx

Apie mus

Saugos tarnyba „Argus“ – jau 29-erius metus viena iš lyderių šalies apsaugos rinkoje. Atitinkame aukščiausius europinius ir pasaulinius kokybės standartus. Įmonei suteikti ISO sertifikatai (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001). Per visus savo veiklos metus siūlome tik patikimiausius ir efektyviausius saugos sprendimus savo klientams bei siekėme jų pasitikėjimo. Išskirtinį dėmesį skiriame investicijoms į kokybiškas paslaugas. Teikiame išmanius saugos sprendimus namams ir verslui visoje šalyje. Budime 24-ias valandas per parą ir septynias dienas per savaitę, o mūsų sėkmė priklauso nuo kiekvieno darbuotojo.

Saugos tarnyba „Argus“ – patikimas darbdavys. Esame aktyvūs socialinių, kultūrinių ir bendruomeninių projektų partneriai.

Saugos tarnyba „Argus“ – oficiali priešgaisrinių sprendimų „Securiton“ bei „Ramtech Electronics Limited“ atstovė Lietuvoje. Šiandien visoje šalyje saugome daugiau nei 15 000 objektų, o mūsų komandoje daugiau 1000 žmonių

Įmonės vadovybė

Romualdas Jonaitis

Generalinis direktorius

Aidas Rudys

Fizinės saugos departamento vadovas

Julija Adomaitienė

Personalo departamento vadovė

Rasa Kruopaitė – Lalienė

Korporatyvinės komunikacijos vadovė

Vygantas Mika

Pardavimų vadovas

Linas Liekis

Finansų departamento vadovas

Egidijus Alšauskas

IT departamento vadovas

Misija

Nuolat tobulindami savo paslaugas siekiame tik aukščiausios kokybės ir pasitikėjimo. Dirbame tam, kad užtikrintumėm Kliento šeimos bei verslo saugumą, įsigiliname į jų poreikius ir parenkame optimaliausius įrangos bei paslaugų paketus.

Vizija

Argus“ – tai bendrovė, kurioje kiekvienas gali didžiuotis, būdamas pelningai, kokybiškai bei efektyviai veikiančio verslo dalimi, kur kiekvienas svarbus ir vertinamas.

Vertybės

 • Rezultatų pasiekimas
  Turėdami profesionalią komandą nuolat viršijame Klientų lūkesčius.
 • Patikimumas
  Siekdami geriausio rezultato, vykdome įsipareigojimus Klientams, verslo partneriams ir kolegoms.
 • Lankstumas
  Operatyviai siūlome sprendimus, būtinus besikeičiant Klientų poreikiams ir lūkesčiams.
 • Nuolatinis tobulėjimas
  Nuolat ieškodami geriausių sprendimų tiek, Klientui, tiek įmonei naudojamės galimybe mokytis  visur ir visada.
 • Kūrybingumas
  Siūlome pačius unikaliausius sprendimus nestandartinėse situacijose.
 • Bendradarbiavimas
  Dalinamės žiniomis ir dirbame kartu siekdami bendro tikslo.
 • Esame socialiai atsakingi
  Esame atsakingi už įmonės reputaciją ir saugome ją;

  Laikomės skaidraus verslo principų;
  Užtikriname sveiką ir saugią darbo aplinką;
  Tausojame aplinką, Kliento ir savo turtą.

Veiklos politika

Mūsų veiklos rezultatus lemia Kliento poreikių supratimas bei kiekvieno įmonės darbuotojo profesionalus darbas, visiškai atitinkantis ir net viršijantis paslaugos pirkėjo bei  suinteresuotųjų šalių lūkesčius ar teisinius reikalavimus. Saugos tarnyboje „Argus“ yra nuolatos gerinama darbuotojų saugos ir sveikatos politika, aplinkosaugos vadybos sistema.

Mūsų visi veiksmai, prisiimant ir vykdant įsipareigojimus Klientams ir verslo partneriams, yra grindžiami šiomis vertybėmis: rezultatų siekimu, patikimumu, nuolatiniu tobulėjimu,  bendradarbiavimu, sąžiningumu. Patikimumas reiškia, kad esame atsakingi už savo žodžius, veiksmus ir jų rezultatus. Todėl mes nuolat:

 • Žinome Kliento dabartinius ir numatome jo būsimus poreikius;
 • Kiekvieną darbą padarome tinkamai iš pirmo karto;
 • Dirbdami vadovaujamės galiojančiomis darbo taisyklėmis, racionaliai naudojame visus išteklius ir darbo priemones, laikomės konfidencialumo, kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos standartų;
 • Matuojame veiklos rezultatus, jais remiamės nuolat gerindami veiklos procesus ir paslaugas.