fbpx

Elektroninė sauga

Tai: patikima Jūsų patalpų ir turto apsauga; greitas ir efektyvus reagavimas bei pagalba įsilaužimo į patalpas ar teritoriją atveju; greitas perspėjimas avarijų ar gaisro atveju; specialiųjų gelbėjimo tarnybų skubus iškvietimas; vagysčių prevencija 24 val. per parą.

Pulto operatorius, gavęs apsaugos sistemos suveikimo signalą iš saugomo objekto, nedelsdamas informuoja arčiausiai esantį greitojo reagavimo ekipažą. Pastarasis nedelsiant imasi visų būtinų ir įstatymais leidžiamų priemonių kliento gyvybei, sveikatai ir turtui išsaugoti.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

1858          info@argus.lt

Apsaugos sistemų techninė priežiūra

Atliekame planinius techninio aptarnavimo darbus – pagal nustatytą patikrinimų grafiką.

Atliekame neplaninius techninio aptarnavimo, remonto darbus pagal poreikį ar sugedus objekte įrengtai saugos sistemai.

Saugos tarnyboje „Argus“ dirba daugiau nei 50 profesionalių specialistų, kurie užtikrina nuolatinę sistemų priežiūrą ir sklandų veikimą bei yra visuomet pasirengę operatyviai atvykti pas klientą.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Saugos rizikų vertinimas ir konsultavimas

Rizikos vertinimas yra sistemingas Jūsų objekto patikrinimas pagal sertifikuotą metodiką, siekiant nustatyti galimas grėsmes ir įgyvendinti prevencines bei kontrolės priemones.
Pagal kliento pateiktus duomenis mūsų specialistai atliks galimų pavojų vertinimą ir pateiks geriausią kompleksinį apsaugos sprendimą.

Tikslas –  pagerinti / užtikrinti turto ir darbuotojų saugą bei sveikatą.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Priešgaisriniai saugos sprendimai

Lietuvoje kasmet kyla incidentų, per kuriuos liepsnos suniokoja didelės vertės turtą, prarandami  kultūros paveldui reikšmingi objektai.

Dažna to priežastis – neteisingi priešgaisriniai sprendimai: projektavimo klaidos, iki galo neįvertintas gamybos procesas, apdirbamos produkcijos specifikacija ir pan.

Rekomenduojame pasitarti su mūsų priešgaisrinių sprendimų ekspertu Aurimantu Markaičiu.

Tik atlikę išsamų vertinimą, pasiūlysime efektyviausią sprendimą Jūsų objektui.

Esame oficialūs „Securiton“ ir WES atstovai Lietuvoje

Sucuriton AG 

Diegiame šias šveicariškas autonomines  priešgaisrines sistemas, kurių absoliučiai visi parametrai  iki tūkstančio kartų aukštesni nei visų kitų, esančių rinkoje.

„Securiton“ sistemos ir detektoriai pritaikyti ekstremalioms sąlygoms: nuo sterilios aplinkos iki didžiulio užterštumo; nuo – 40°C iki +300°C temperatūros; veikia 95  proc. ir didesnio drėgnumo sąlygomis; nereaguoja į vibraciją, objektų judėjimą.

Sukurti Šveicarijoje, pagaminti Vokietijoje.

„Securiton“ produktai sertifikuoti Europos Sąjungoje.

„Securiton“ sertifikatai:

Germanischer Lloyd sertifikatas. Bendrovė įgaliota teikti laivų techninės priežiūros bei apžiūros atitikties sertifikatus.

Europos priešgaisrinės apsaugos ir saugumo instituto sertifikatas.

Ramtech Electronics Limited 

Efektyvus priešgaisrinis sprendimas – WES!

Tinka statyboms, laikiniems pastatams, stabdomai gamybai, lauko sandėliams ir kt.

Belaidė WES – ten, kur reikia greito sprendimo: neribojamas kiekis įrenginių vienoje sistemoje; pritaikoma nuo mažų teritorijų iki objektų su dideliais atstumais; valdymas ir stebėjimas per tinklą (kompiuterinės darbo vietos, mobilūs įrenginiai); veikia autonomiškai arba galima integruoti į kitas priešgaisrines, apsaugos ar vaizdo stebėjimo sistemas.

EN54 standartas.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Saugos sistemų projektavimas ir diegimas

Aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys specialistai patars, suprojektuos, ir įrengs bet kokio sudėtingumo apsaugos, gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo bei įrašymo ar praėjimo kontrolės sistemas.

UAB saugos tarnyba „Argus“ yra atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atlikti saugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Fizinė apsauga

Teikiame kvalifikuotas ir įvairiapusiškas fizinės apsaugos paslaugas. Tai objekto (pastato, teritorijos ar renginio), jame esančio turto bei žmonių apsauga, kai nuolatos arba tam tikru laiku budi apsaugos darbuotojas (-ai).

Užtikriname apsaugą ir viešosios tvarkos palaikymą įvairiuose masiniuose renginiuose, sporto varžybose, konferencijose, šventėse, koncertuose, festivaliuose ir kt.

Mūsų darbuotojai parengti bendram veikimui su spec. tarnybomis.

Fizinės apsaugos užduotys:

 • užtikrinti sklandų patekimą į objektą, vykdyti leidimų rėžimą;
 • užtikrinti nustatytą tvarką;
 • sulaikyti tvarkos pažeidėjus;
 • užkirsti kelią nusikaltimams;
 • reaguoti į pavojaus signalus;
 • vykdyti kitas funkcijas, susijusias su objekto apsauga.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Mobilus QR/BR kodo skaitytuvas

 • Skenuoja Lietuvos Respublikos skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą (Galimybių pasas).
 • Skenuoja Europos Sąjungos skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą (būtina sąlyga kad QR kodas būtų nufotografuotas kokybiškai).
 • Turi įėjimo vartelių ar durų valdymo funkciją.
 • Turi galimybę sujungti temperatūros matavimo įrenginių ir įėjimo sistemos valdymą.
 • Skenavimo greitis – 2 sekundės.

 

Funkcionalumas

Skirtas naudoti

 • Prekybos centruose;
 • Oro uostuose
 • Konferencijose;
 • Viešbučiuose;
 • Sporto kompleksuose;
 • Sporto renginiuose

QR skaitytuvus galima įsigyti arba nuomotis

Prekei suteikiama 24 mėn. garantija.

Pristatymo terminas 10 – 20 dienų.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Termovizorių sprendimai

Verslas negali sustoti dar kartą!

Šiandien verslininkai, norėdami apsaugoti savo veiklą nuo sustojimo, o darbuotojus nuo karantinavimosi, turi imtis veiksmų, kad į įmonę nebūtų „įneštas“ COVID-19 virusas. Viena iš priemonių apsisaugoti nuo šio viruso, gripo ir kitų ligų nešiotojų – tai tikrinti žmonių temperatūrą. Dažniausiai tam pasitelkiamas termometras. Tačiau mes siūlome žymiai efektyvesnę ir greitesnę priemonę – tai termovizines kameras. Jos jau sėkmingai naudojamos oro ir laivų uostuose.

Nė vienas verslo savininkas nenorėtų, kad bent vienas jo darbuotojas „atneštų“ virusą į darbą, tačiau stovėti su termometru prie durų – ne visada patogu, tam reikia atskiro žmogaus. O ir įeinantiems į patalpą žmonėms temperatūros matavimas sukelia neigiamas emocijas. To galima išvengti, jei temperatūra bus matuojama be tiesioginio kontakto, su termovizine kamera.

Termovizinės kameros – kur naudinga jas įrengti?

Termovizinės kameros matuoja žmogaus kūno temperatūrą itin tiksliai, su 0,1 -0,3 laipsnių paklaida. Jutikliai reaguoja 0,2 – 5 metrų atstumu. Termovizorius bus naudingas bet kokioje vietoje, kurioje yra mažesnis ar didesnis žmonių srautas:

 • oro ir laivų uostuose keleivių patikrai;
 • jis puikiai rodo vaizdą ir naktį, todėl galima naudoti prie įėjimo į naktinius klubus;
 • prekybos centruose;
 • parduotuvėse;
 • sporto klubuose;
 • logistikos sandėliuose;
 • biuruose;
 • gamybos įmonėse.

Termovizorinės kameros, pastebinčios į biurą įeinantį karščiuojantį darbuotoją bei žmones be kaukių, gali apsaugoti visą kolektyvą nuo užsikrėtimo ir biuro uždarymo karantinui.Prekybos centruose, parduotuvėse jos padės sukontroliuoti žmonių srautą ir užkirsti kelią viruso plitimui. Tai puikus sprendimas darbdaviams, užtikrinantis, jog veikla nesustos dėl užsikrėtusių žmonių, o darbuotojai bus ramūs, žinodami, jog aplinkui juos tik sveiki klientai ir kolegos.

Termovizoriaus veikimo principas

Termovizorius pastatomas prie įėjimo į patalpą. Jeigu žmonių srautas nedidelis, užteks kameros, kuri vienu metu fiksuoja vieną asmenį. Esant didesniam žmonių srautui siūlome termo kameras, kurios vienu metu fiksuoja iki 20 žmonių.

Kamera, infraraudonųjų spindulių pagalba, lengvai pastebė ir išskiria karščiuojantį asmenį. Pastebėjus, skelbiamas įspėjimas, galima užblokuoti tokio žmogaus patekimą į patalpą. Taip pat skelbiamas įspėjimas, jei žmogus nori praeiti be kaukės. Termovizorinės kameros gali būti statomos ir įeigos kontrolei, atpažindamos žmonių veidus, jos užtikrina pašalinių asmenų patekimą.

Termovizoriaus paklaida +/- 0,1 C˚. Tai viena iš mažiausių paklaidų, išskiriančių šį produktą iš kitų, esančių rinkoje. Visa programinė įranga yra aukščiausios kokybės ir atitinka BDAR reglamentą.

Mes siūlome kompleksinį sprendimą – visos įrangos montavimą, programavimą ir apmokymą, kaip dirbti su termovizine kamera.

Visi Saugos tarnybos „Argus” siūlomi termovizoriniai įrenginiai yra patikrinti AB „Vilniaus metrologijos centras“ ir turi jų tikslumą įrodančius sertifikatus.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Termo kameros, fiksuojančios 1 asmens praėjimą

Šios kameros geriausiai tinka biuruose ir nedidelėse įstaigose, kai į patalpą praeina po vieną asmenį. Toks belaidis termometras temperatūros matavimus atlieka greitai ir nepastebimai. Net ir nedidelėse įmonėse jos leidžia išvengti patalpų dezinfekcijos, kolektyvo karantinavimo kai įeina užsikrėtęs asmuo.

Temperatūra nustatoma per atstumą.

Įrenginys turi:

 • veido atpažinimo funkciją;
 • gali valdyti turiniketą (esant padidėjusiai temperatūrai – nepraleidžia interesantų);
 • turi galimybę atpažinti, ar interesantas nori patekti be apsauginės kaukės;
 • galima funkcija, kad duomenys būtų saugomi ne ilgiau kaip 24 val.

Programiniai funkcionalumai:

 • pranešimas el. paštu apie pavojų;
 • ataskaitų formavimas;
 • galima nustatyti, kad nerodytų kūno temperatūros ekrane (rodmenų maskavimas);
 • parametrų konfigūravimas per planšetę;
 • pranešimų stebėjimas kompiuteryje realiu laiku.

Termo kameros, fiksuojančios iki 20 žmonių vienu metu


Vienu metu termovizinė kamera fiksuoja iki 20 asmenų;
Šios kameros tinka sandėliuose, prekybos centruose ir kitose vietose, kai vienu metu praeina iki 20 žmonių. Jos pasižymi labai dideliu tikslumu ir platesniu vaizdo spektru.

Stacionarios termovizorinės kameros komplektas su šalutinių trukdžių filtru ir programine įranga.

Kameros komplektą sudaro: kamera, kalibratorius, maitinimo šaltiniai, trikojai kameros ir kalibratoriaus montavimui, programinė įranga prietaiso konfigūravimui ir įvykių stebėjimui.

Maks. kadrų skaičius 30 k/s.

Veidų detekcija ir identifikavimas.

Detekcijos riba nuo 0,5 m iki 5 m.

Temperatūros rodymo tikslumas 0,1˚C.

Temperatūros nustatymo paklaida  ± 0,3˚C.

Žmogaus temperatūros matavimo aplinka  +5˚C +35˚C.

Temperatūros matavimo ribos +33˚C +42˚C.

Termovizorinės kameros sukuria naudą

Termovizorinės kameros padeda užkirsti kelią infekcijų plitimui privačiose ir valstybinėse įmonėse ir įstaigose. Vienas atvejis, kai laiku sustabdomas viruso nešiotojas, įmonei gali sutaupyti iki 10 000 eurų! Įsigiję termo kamerą, Jūs užkirsite kelią sergantiems asmenims patekti į patalpas ir platinti užkratą, todėl:

 • bus užtikrintas veiklos tęstinumas;
 • efektyviai valdysite sąnaudas;
 • IŠVENGSITE:
  1. veiklos stabdymo;
  2. patalpų dezinfekavimo;
  3. asmenų karantinavimo;
  4. sutaupysite (vienas užkardytas atvejis sutaupo net dešimtis tūkstančių eurų).

Mes siūlome kelis termovizorinių kamerų pasirinkimus, geriausiai tinkančius Jūsų verslui:

 • pagal Jūsų verslo pobūdį;
 • pagal žmonių srautą;
 • pagal norimą dizainą.

Termovizorinės kameros nuoma

Organizuojate svarbią konferenciją, seminarą, mokymus, sporto, mados ar pramogų renginį ir nežinote kaip išvengti užsikrėtusių asmenų patekimo į renginį? Sprendimas – termovizorinės kameros nuoma visuose Lietuvos miestuose. Galėsite išsinuomoti tam tikrą kamerą, atsižvelgiant į žmonių skaičių bei kitus poreikius.

Dėl tinkamiausio sprendimo kreipkitės į mūsų saugos ekspertus:

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Įeigos kontrolė

Moderni įeigos kontrolė šiais laikais itin aktuali, ji ne tik apsaugo nuo pašalinių asmenų patekimo į patalpas, bet ir leidžia fiksuoti darbuotojų vėlavimą, per ilgas pietų pertraukas.

Mes diegiame naujausiomis technologijomis paremtas biometrines ir kortelines įeigos kontrolės sistemas. Tai Lietuvoje populiarios „Rodzer“, „Integrity“, „Hikvision“ sistemos, pasižyminčios aukšta kokybe ir gera kaina.

Biometrinė įeigos kontrolė

Ši kontrolė pasižymi itin dideliu patikimumu. Biometrinės sistemos atpažįsta žmogų pagal pirštų anspaudus, akies rainelę, veido formą. Jos turi pranašumų prieš kortelinę kontrolę, nes kortelę galima perduoti kitam asmeniui. Tuo tarpu atpažįstant darbuotojų patekimą į biurą pagal jų fizinius duomenis, užtikrinama, kad nepageidaujami asmenys neįeitų į patalpas. Su biometrinėmis sistemomis galima fiksuoti darbuotojų atvykimo į darbą laiką ar pertraukoms skiriamą laiką. Tokiu būdu išvengiama sukčiavimo, apsaugomas patalpose esantis turtas, dokumentai.

Kortelinė praėjimo kontrolė – tai efektyvi apsauga biuruose, viešbučiuose, sporto klubuose, baseinuose, užtikrinanti tik pageidaujamų asmenų patekimą į patalpas.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Išmani pastatų apsauga – „WinGuard“

Išmaniuose biurų pastatuose, gamyklose, logistikos centruose, gyvenamųjų namų kvartaluose, ligoninėse – bet kur – turime jaustis saugūs.

Ekstremalių situacijų valdymas, įėjimo kontrolė, priešgaisrinė apsauga padeda tai užtikrinti, tačiau dėl įvairių priežasčių daugelyje objektų jau yra įrengtos skirtingų gamintojų, nevienodų kartų bei laikotarpių sistemos, o jų valdymo galimybės ir priežiūra dažnai net nepanašios, o tai kelia nepatogumų, reikalauja daugiau laiko aptarnavimui, techninių ir žmogiškųjų resursų, kainuoja brangiau.

Siūlome optimalų šių problemų sprendimą – mūsų atstovaujama „WinGuard“, nepriklausoma PSIM programinės įrangos platforma, integruoja atskiras objekto apsaugos sistemas į visumą ir centralizuotai jas valdo viena naudotojo sąsaja. Bendras apjungimas leidžia stebėti visą objektą, greitai aptikti neįprastas situacijas ir nedelsiant jas spręsti. Dėl kontroliuojamos informacijos gausos rizikos operatyviai identifikuojamos, o kompleksinis valdymas taupo laiką, reikalauja mažiau aptarnaujančio personalo, priežiūros, programinė įranga atnaujinama operatyviau ir paprasčiau.

Prireikus reaguoti „WinGuard“ identifikuoja problemą ir pradeda vykdyti saugos procedūras: nedelsiant vykdoma žmonių evakuacija, parenkami arčiausiai esantys ir trumpiausi pastatų palikimo keliai bei aktyvuojamos susidariusios kritinės situacijos likvidavimo priemonės. Sudėtingą visų sistemų veiklos koordinavimą „WinGuard“ paverčia operatyviai ir efektyviai valdomu procesu.

Tai išmanus sprendimas kiekvienam objektui pagal dydį ir poreikį. Lengvai pritaikomas įvairiuose sektoriuose – nuo gamybinių įmonių, logistikos centrų iki biurų kompleksų ir gyvenamųjų namų kvartalų.

„WinGuard“ – tai išmani, paprasta, patogi naudoti, patikima ir Jūsų laiką taupanti apsaugos sistemų valdymo programinė įranga!

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada padėsime ir pakonsultuosime.

 1858          info@argus.lt

Apsaugos paslaugų kainos

Saugus

„Saugus“ apsaugos sistemoms butui, sodybai ar namams – efektyvus ir greitas reagavimas į signalizacijos sistemų keliamą pavojų įsilaužimo ar gaisro metu. Į paketą „Saugus“ įeina pagrindinės apsaugos paslaugos:

 • patikima patalpų ir turto elektroninė apsauga;
 • pagalba įsilaužimo į patalpas ar teritoriją atveju;
 • greitas ir efektyvus reagavimas;
 • greitas perspėjimas avarijų ar gaisro atveju;
 • specialiųjų gelbėjimo tarnybų skubus iškvietimas;
 • vagysčių ir gaisro prevencija 24/7;
 • galimybė valdyti sistemas mobiliuoju telefonu;
 • namų draudimas saugos tarnybos „Argus“ klientams – tik 3,9 Eur per mėn.

11,99 EUR / mėn.

Saugus Plius

Šiame plane apsaugos sistemos namams, su teritorijos vaizdo stebėjimu, sujungtos su „Argus“ centriniu stebėjimo pultu. Todėl užtikrinamas dar efektyvesnis objektų saugumas, o incidento atveju – garantuojamas greitas reagavimas. Į paketą „Saugus plius“ įeina šios paslaugos:

 • patalpų elektroninė apsauga su teritorijos vaizdo stebėjimu per centrinį stebėjimo pultą*;
 • pagalba įsilaužimo į patalpas ar teritoriją atveju;
 • greitas ir efektyvus reagavimas;
 • greitas perspėjimas avarijų ar gaisro atveju;
 • specialiųjų gelbėjimo tarnybų skubus iškvietimas;
 • vagysčių ir gaisro prevencija 24/7;
 • galimybė valdyti sistemas mobiliuoju telefonu;
 • namų draudimas saugos tarnybos „Argus“ klientams – tik 3,9 Eur per mėn.

26,99 EUR / mėn.

Pavojaus mygtukas

Pavojaus mygtukas – tai efektyvi, lengvai ir paprastai diegiama apsaugos sistema, kuriai nereikia sudėtingų instaliacinių sprendimų. Jums tereikės jau paruoštą komplektą įjungti į elektros lizdą, sutartyje nurodytame saugomame objekte. Su savimi turėsite arba kitam asmeniui perduosite pavojaus mygtuką. Gavus pavojaus signalą iš įvykio vietos, operatyviai atvyks „Argus“ komanda ir nutrauks kenksmingus veiksmus. Pasirūpinsime, kad Jūs ir Jūsų artimieji būtų saugūs!

 • galimybė gauti pavojaus signalus į 3 mobiliuosius numerius;
 • stebėjimas 24/7;
 • greitas reagavimas į pavojų;
 • veikia sutartyje nurodytu adresu.

9,99 EUR / mėn.

15.000
______________________

Saugomi objektai

1.100
______________________

Darbuotojai

27 metai
______________________

Patirties apsaugoje

Turite klausimų ar reikia pagalbos? Kreipkitės!

   1858

   info@argus.lt