Buitiniai gesintuvai

Buitiniai gesintuvai

Dėl patogios „ReinoldMax“ 500 ml ir 750 ml pakuotės šis daugkartinio naudojimo buitinis mini gesintuvas atras vietą kiekvienuose namuose ar sodyboje geriausiai matomoje vietoje. Gesinamosios medžiagos pagrindas – šaldančios AFFF putos, kurių dėka gaisro židinio temperatūra akimirksniu nukrenta, užkirsdama kelią pakartotinam įsidegimui. ReinoldMax gesinimo priemonė gaminama Lietuvoje, sertifikuota TÜV Vokietijos laboratorijoje. Aerozolinis gesintuvas galioja 3 metus. Laikyti vertikalioje pozicijoje.

Kaip veikia?

  1. nuimkite kamštelį;
  2. nusitaikykite į gaisro židinį;
  3. purkškite, laikydamiesi 3-4 metrų saugaus atstumo.

Kodėl verta rinktis?

Šia vandens ir AFFF putų pagrindu gesinimo priemone greitai užgesinsite bet kokį gaisrą ankstyvojoje stadijoje - netvarkingi elektros laidai, išsilieję degūs skysčiai, nuo žvakės užsiplieskusios užuolaidos, nuorūkos sukeltas gaisras, užsiliepsnojusi mikrobangų krosnelė ar pamirštas kepsnys orkaitėje. Idealiai tinka naudoti patalpose, nes neturi toksinių ar kitų kenksmingų medžiagų savo sudėtyje.

Kur naudoti?

Tinka gesinti visų tipų gaisrams namuose, sodo namelyje, pirtyje, automobilyje (kaip papildoma gesinimo priemonė), biure ar iškylaujant. Galima gesinti net užsidegusius žmogaus drabužius ar elektros prietaisus iki 1000V, laikantis saugaus 3-4 metrų atstumo. Po purškimo gesinimo putas nuvalykite šluoste ir gerai nusiplaukite rankas.

Kaip įsigyti?

  • Atvykę į Saugos tarnybos "Argus" biurą: >KONTAKTAI>
  • Apsaugos sistemų techniko vizito metu (kai Jūsų objekte atliekami apsaugos sistemos montavimo ar aptarnavimo darbai).
  • Užpildykite užsakymo formą
Užsisakykite gesintuvą

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

LT
Menu

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.