Autonominiai dūmų detektoriai

Autonominiai dūmų detektoriai

Nuo  2018 m. gegužės mėn. visuose Lietuvos būstuose turės būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai, to reikalaus teisės aktai.

  • Turint įsirengus priešgaisrinę apsaugos sistemą, papildomai įrengti autonominius dūmų signalizatorius nebūtina. Priešgaisrinės apsaugos sistemos veikimą rekomenduojame patikrinti mažiausiai vieną kartą per metus.
  • Neturėdami įsirengę priešgaisrinės apsaugos sistemos, Jūs galite:
  1. Papildyti esamą apsaugos sistemą, įrengiant priešgaisrinius detektorius. Papildžius sistemą, Saugos tarnybos „Argus“ centrinis stebėjimo pultas (CSP) gaus apsaugos sistemos ir priešgaisrinės sistemos suveikimo signalus. Susisiekite su Jus aptarnaujančiu pardavimų vadybininku ir mes Jums pasiūlysime tinkamiausią apsaugos sistemos papildymą.
  2. Įsigyti autonominius dūmų detektorius. Autonominiai detektoriai nėra prijungiami prie Jūsų apsaugos sistemos ir jų suveikimo signalai nėra siunčiami į centrinį stebėjimo pultą (CSP). Apie autonominio dūmų detektoriaus suveikimą įspėjama vietiniu režimu: šviesos ir aliarminiu garso signalu.

Autonominius dūmų detektorius siūlome išsirinkti pagal labiausiai Jūsų poreikį atitinkantį detektoriaus funkcionalumą.

Autonominio dūmų detektoriaus savybės:

Sentek
SD218

Heiman
626PHS

Securiton Genius H

Maitinimo elemento tarnavimo laikas Iki 18 mėnesių iki 10 metų

10 metų  

Įspėjimas apie maitinimo elemento išsikrovimą + + +
Daviklio nutildymas esant klaidingam suveikimui - + +
Automatinis detektoriaus jautrumo reguliavimas (padidėjus dulkėtumui, užterštumui ir pan.) - - +
Indikacija apie buvusius suveikimus ("Alarm memory") - - +
Automatinis indikacijos lemputės ryškumo prisitaikymas prie paros apšvietimo ("Real-time") - - +
  5,90 € 9,90 € 29,90 €

Autonominius dūmų detektorius Jūs galite susimontuoti patys pagal pridėtą instrukciją.
Saugos tarnybos „Argus“ techninės priežiūros darbuotojas gali sumontuoti autonominius dūmų detektorius, patikrinti jų veikimą ir instruktuoti apie jų naudojimą, valandinis įkainis 21,03 €. Per valandą sumontuojama ir patikrinama iki 5-ių detektorių. Jei Jums reikalinga montavimo paslauga, prašome kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką.

Užsisakykite detektorių

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

LT
Menu

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.