Metų inovacija 2019

Metų inovacija 2019

LT

Priešgaisriniams „Securiton“ sprendimams Kokybės konkurse įteiktas apdovanojimas - „Metų inovacija 2019“

Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusioje konferencijoje - „Technologinis progresas, dirbtinis intelektas, verslo atsakingumas bei skaidrumas asmens ir turto apsaugoje” - nominaciją atsiėmė UAB Saugos tarnyba „Argus“. Bendrovė – oficialus šveicarų gaminamo minėto produkto „Securiton“ atstovas Lietuvoje.

Prestižinis Asmens ir turto apsaugos kokybės konkursas rengiamas jau 11-tą kartą. Jį organizuoja asociacija „Apsaugos verslo grupė“, vienijanti 38-is narius.

„Esame dėkingi savo partneriams, besirūpinantiems, jog pačios sėkmingiausios inovacijos neaplenkia mūsų šalies, o pasiekia gyventojus ir visus, kuriems tai nepaprastai aktualu. Iš viso konkursui buvo pristatyta 15-ka paraiškų, tad mūsų komisijai vertinti ir rinktis buvo iš ko. O šių dienų aktualijų kontekste, aišku, jog „Securiton“ turėtų iš esmės pakeisti šalies gaisrų prevenciją. Tai produktas, kuris neturi sau lygių ir gali būti diegiamas ten, kur net sunku žmogui įsivaizduoti“, - renginio metu sakė asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ prezidentas Saulius Pridotkas, sveikindamas nugalėtojus. 

„Securiton“ priešgaisriniai sprendimai visus žinomus analogus lenkia visais parametrais. Tai šveicarų išradimas, o įrengimų gamybą patikėta Vokietijos specialistams.

„Mūsų konkursui pasiūlytas gaminys pasaulyje naudojamas labai plačiai. Pagrindinis dalykas, išskiriantis jį iš kitų gaminių - sistema labai tiksliai gali identifikuoti oro taršos pokyčius ir sugeba atskirti realų pavojų. Be to, gali nepriekaištingai veikti erdvėse, kur didelis slėgis, šaltis, karštis, vibracija, ir panašiai. Jaučiamės tikrai gerai, kad tarptautiniu lygiu įvertinta „Securiton“ populiarėja ir mūsų šalyje. O tai reiškia, jog gyvensime dar saugiau.  Akivaizdu, šiandien saugos paslaugų rinka yra moderni bei pažangi, o šioje verslo srityje dirbančios įmonės, galėtų būti įtrauktos ir į Bendrąjį  Lietuvos Respublikos gynybos planą“, - kalbėjo UAB Saugos tarnybos „Argus“ valdybos pirmininkas Romualdas Jonaitis, atsiimdamas apdovanojimą.

Kokybės konkurso geriausieji kasmet paskelbiami per konferenciją, kurioje apžvelgiamos saugos paslaugų ir technologijų rinkos tendencijos. Renginyje aptariami teisinės aplinkos pokyčiai, daug dėmesio skiriama situacijai Baltijos šalyse ir ES, bendradarbiavimui su valstybės institucijomis bei kitų rinkos šakų dalyviais, vyksta  intelektualinių saugos naujovių pristatymas, keičiamasi patirtimi ir žiniomis.

 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

LT
Menu

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.