fbpx

Padėka

Gražių žodžių sulaukėme iš Joniškio: „Laba diena, norėčiau pareikšti padėką jūsų apsaugos darbuotojui, dirbančiam Joniškio IKI parduotuvėje. Vakar per savo žioplumą pirkimo krepšelyje palikau piniginę. Ją rado ir pasisavino moteris. Kreipiausi į apsaugos darbuotoją, kuris labai operatyviai su kamerų pagalba rado, kas pasisavino mano piniginę  ir informavo policijos pareigūnus. Jie nedelsiant rado moterį ir grąžino piniginę su man nemenka 270 eurų suma bei asmens dokumentais. Ačiū. Pagarbiai Kazimieras K.”.

Džiaugiamės, kad mūsų kolega Rokas Gipas pelnė Kliento pasitikėjimą ir savo veiksmais pademonstravo profesionalumą. Rokas mūsų gretose jau daugiau kaip 10 metų. Ta proga pakalbinome kolegą. Jei esate tikras maisto gurmanas, bandykite tartis dėl susitikimo, nes jis – mėgsta gaminti ant laužo.

Rokai, prašau papasakokite apie save.

Esu vilnietis, gyvenantis ir dirbantis Joniškyje. Apsaugoje nuo 2004-ųjų, nors specialybė su geležinkeliais susijusi.  Ieškojau darbo, klasiokas dirbo vadovaujantį darbą saugos tarnyboje ir pakvietė. „Argus“ jau 11 metų. Žmona joniškietė taip ir susiklostė, kad gimus vaikui išsikėlėme į šį miestą. Čia jau gyvename 14 – 15 metų.

Kaip didmiesčio žmogui sekasi gyventi provincijoje?

Daug kas klausia, domisi, kodėl iškeičiau Vilnių į Joniškį. Patogiau, atstumai maži.

Ką šiuo metu saugote, kur dirbate?

Dabar parduotuvėje, bet šiaip objektuose, teko asmens apsaugoje dirbti.

Ar pakviestumėte draugus prisijungti prie mūsų Įmonės?

Klausiate, kodėl būtent „Argus“? Taip viskas susidėliojo. Teko dirbti ir kitur. „Argus“ patinka, kad tai viena iš didžiausiu įmonių, stabili darbo užmokesčio atžvilgiu.

Kas labiausiai patinka apsaugos darbuotojo darbe?

Nėra monotonijos, kiekviena diena vis kitokia, situacija vis kita, nuolatos reikia būti budriam.

Ar skiriasi darbas objektuose?

Gal grafiko prasme geriau objekte paromis, daugiau laisvo laiko lieka.

Koks Jūsų laisvalaikis?

Žvejyba, sportas, šiltuoju laiku sode ir darže padirbėti. Bulvės, morkos tradiciškai – pora sodelių turime. Dėl savęs auginame daržoves.

Koks didžiausias laimikis žvejyboje?

Kol kas tik lydeka poros kilogramų galiu pasidžiaugti.

Koks sportas patinka?

Krepšinį ir futbolą mielai stebiu. Anksčiau žaidžiau pusiau profesionaliai krepšinį. Treniruodavomės 3 – 4 kartus per savaitę. Vilniaus „Eika“ trečioje lygoje žaidė.

Žaidžiau krašto puolėjo pozicijoje.

Gal galite pasidalinti kokia įdomia istorija iš darbo? 

Su prarasta pinigine paskutinė situacija buvo įdomi, kai tą pačia dieną gavau informacijos, kad sukčiai bando nukreipti dėmesį. Pasako, kad pametė piniginę ir prašo atsukti kameras, o kitas bendrininkas bando išnešti. Po kelių valandų matau – blaškosi, neranda piniginės žmogus, sako, jog pavogė, priėjo prie manęs. Pirma labai atsargiai apžiūrėjau salę, nieko įtartino neradau. Peržiūrėjau tada video medžiagą, radau kas paėmė, atpažinau asmenį ir policijai liko tik į vietą nuvažiuoti. Privalumas mažo miestelio – jau žinau iš karto sukčius. Nusikalsti linkę jau pamato ir net nebeina.

Tas žmogus, kuriam suradau piniginę atsiuntė padėka, o būna, kad kiti žmonės dar pyksta, ieško kaltų, kodėl pametė ir pan. 

Ankščiau pensininkė pametė piniginę, pensininko pažymėjimą – atradome. Visokių situacijų būna.

Ar mėgstate gaminti?

Mėgstu – ant laužo kazane (red.: tradicinis totorių puodas). Prie laužo ruošdamas maistą atsipalaiduoju. Gaminu plovą ir sriubą.  Po truputį pradėjau nuo šašlyko, tada pasižiūrėjau internete, pabandžiau, įsigijau tą puodą, taip ir tobulėju. Šeima labiausiai mėgsta šašlykus.

Pirmą birželio sekmadienį švenčiame tėčio diena. Kokia ji Jūsų namuose?

Vaikai visada pasveikina. Atvirukus ar kitokias simbolines dovanas įteikia. Turiu du berniukus – 10-ies ir 15-os metų.

Ar sunku auginti du berniukus?

Gal nėra taip sunku, bet visko būna. Mūsų šeimoje daugiau mama rūpinasi, aš daugiau viską leidžiantis tėtis iki tam tikros ribos.

Ko palinkėtumėte savo kolegoms?

Šaltesnių sprendimų sudėtingose situacijoje ir, žinoma, sveikatos.