fbpx

„Argus“ apsaugos darbuotoja Daiva Jurgutienė sako, kad šiame darbe svarbu išlavinta akis: „turi žmogų perprasti, jau kai jis į parduotuvę įeina – turi permatyti, ką jis yra sumąstęs“
Gal galite trumpai prisistatyti, papasakoti apie save, šeimą, pomėgius? Skaityti daugiau.

Daugiau nei ketvirtį amžiaus kepykloje pradirbusi klaipėdietė vieną dieną papildė Įmonės apsaugos darbuotojų gretas. Apie pomėgius ir tebesiklostančią karjerą Saugos tarnyboje „Argus“ kalbiname kolegę Bronislavą Buivienę dirbančią Klaipėdoje. Skaityti daugiau.

Laisvalaikiu medžioja ir važinėjasi keturračiu – įkvepiantis pokalbis su kolege iš Vilniaus Svetlana Gaidukova. Ačiū, kad skyrėte laiko interviu. Trumpai papasakokite apie save. Skaityti daugiau.

Laisvalaikiu automobilius restauruojantis, policijos rėmėjas, Lietuvos kariuomenės savanoris – susipažinkite tai kolega iš Žemaitijos Marius Griškus. Mariau, trumpai papasakokite apie save? Skaityti daugiau.

Pristatome pokalbį su Saugos tarnybos „Argus“ darbuotoja, Monika Papievyte, kurią kada nors gal sutiksite ir vairuojančią autobusą. Skaityti daugiau.

Nuolat saugos rinkos naujienas stebintis kolega Mindaugas Petrikas dalinasi savo darbine patirtimi ir šeimos tradicijomis, švenčiant vieną iš gražiausių vasaros švenčių – Mindaugines. Skaityti daugiau.

Gražių žodžių sulaukėme iš Joniškio: „Laba diena, norėčiau pareikšti padėką jūsų apsaugos darbuotojui, dirbančiam Joniškio IKI parduotuvėje. Skaityti daugiau.

Esu Tadas, Saugos tarnyboje „Argus“ dirbu 12 metų. Tai mano pirma ir vienintelė darbovietė, prie įmonės prisijungiau iš karto po kariuomenės. Skaityti daugiau.